آموزش فشرده زبان

آیا بهتر است زبان را فشرده یاد بگیرم یا ترمیک؟

یادگیری زبان به صورت فشرده سوال مهمه امروزه شاید شما هم پرسیده باشید : من می خوام زبان یاد بگیرم نمی دونم باید کلاس فشرده برم یا ترمیک؟! این یه سوال مهمه که همیشه پرسیده می شه. بارها شده که یادگیری زبان رو شروع کردیم. ولی به خاطر طول دوره و سختی های زیاد بی خیال ادامه شدیم. اما مشکل کار از کجاست؟

سردبیر چه می گوید؟

من به عنوان سردبیر بخش تحقیق و توسعه آموزشگاه زبان سپانو. سالها سابقه آموزش زبان رو دارم، باید بگم که یادگیری یه رونده . پروسه ای که تحت تاثیر فاکتورهای بسیار زیادی قرار داره. و باید تک تک این عوامل کنار هم خوب چیده بشن تا یه پازل درست شکل بگیره.

یادتون باشه یادگیری زبان مخصوصا از نوع فشرده واقعا می تونه لذت بخش باشه.

آموزش زبان اون هم توی این دوره که واقعا لازمه زندگی  ریتم تندی داشته باشه. تا بتونه فورا ما رو به سطح خوبی برسونه باید چه شکلی باشه؟

 وقتی حرف از سرعت می شه ، پای کیفیت هم وسط میاد. و خیلی ها فکر می کنن لزوما کند بودن یعنی با کیفیت بودن در حالی که این طور نیست.کیفیت می تونه در طولانی مدت و به شرط بالا بودن تماس با مواد یادگیری نتیجه بخش باشه، ولی فقط  به همین شرط.

اما اینکه بخواین سه سال هر هفته دو جلسه سر کلاس برید برای یادگیری زبان. بعدش انتظار داشته باشید که بتونید خوب حرف بزنین یا حسابی پیشرفت کنید،لزوما اینطور نمیشه!

این مهمترین کاره!

برای اینکه حسابی زبان یاد بگیرید باید مدام در تماس با کتاب و محیط شنیداری باشید. باید فیلم ببینید، موسیقی گوش کنید و داستان بخونید. و از همه مهمتر بنویسید و پارتنر اسپیکینگ داشته باشید تا موفق بشید پیشرفت کنید. 

یه نگاه به کلاسهای ترمیک بندازیم!

کدوم یکی از اینها توی کلاس های ترمیک طولانی هستن؟ تقریبا هیچ کدوم . چون اونجا شما فقط  پول بیشتری خرج می کنید که زمان بیشتری هم از دست بدین. و چون بالا نگه داشتن انگیزه در مدت زمان طولانی خیلی کار دشواریه . عملا دارید خودتون با دست خودتون کلک زبانتون رو می کنید.

یادگیری زبان به صورت فشرده یا ترمیک می تونه بسته به سبک زندگی افراد نکات مثبت و منفی متفاوتی داشته باشه.

سردبیر بخش تحقیق و توسعه سپانو
سردبیر سپانو که برایتان بهترین روش های یادگیری را می نویسد
سردبیر سپانو وظیفه دادن بهترین اطلاعات را به شما دارد

چکار کنم یادگیری زبان برام راحت تر بشه؟

حالا سردبیر آموزشگاه زبان سپانو بهتون می گه چطور می تونید از پسش برآید.

فقط لازمه یه موسسه خوب زبان که مطمین هستید رو پیدا کنید بهتره هم خدمات آنلاین آموزه زبان و هم کلاس های حضوری زبان رو داشته باشه چون با این وضعیت ممکنه هر زمان نیاز به تغییر جهت داشته باشید. 

بعد یه دوره فشرده زبان ثبت نام کنید که حداقل 4 ساعت و نیم یا بیشتر در طول هفته توی کلاس باشید و به ازائ هر جلسه هم خودتون دو برابرش وقت بزارین.

اون وقت هم باید صرف همه فعالیت های مرسوم در یادگیری بشه یکم کتاب خودتون و ورک بوک هاش و بیشتر وقت صرف یادگیری لغت، گوش کردن فایل های صوتی و پادکست های مرتبط با سطح، دیدن فیلم و سریال، گوش کردن موسیقی و البته نوشتن خاطرات و متن های مورد علاقتون به زبانی که دوس دارید یاد بگیرید. 

اینجوری می تونید فورا زبانتون رو بترکونید، حسابی یاد بگیرید و یک بار برای همیشه یه انقلاب واقعی در سبک  یادگیری زبانتون راه بندازین. فقط یه نکته می مونه و اون هم پیدا کردن پارتنر اسپیکینگه! این شاید در نگاه اول خیلی مرسوم نباشه اما واقعا کولاک می کنه.

البته با وجود این همه شبکه اجتماعی و حوزه های عمومی اصلا کار دشواری نیست پیدا کردن یکی که مثل خودمون دنبال یادگیری باشه که البته باید از هر نظر مطمین باشیم که به ما از هیچ نظری آسیبی نمی زنه. 

کجا می تونم خوب زبان یاد بگیرم؟

یک بار برای همیشه!

خوب حالا بهتره یه باز بینی کنیم و ببینیم کجا می تونه بهترین کلاس و این همه امکانات رو بهمون بده تا شاید بریم همین الان شروع کنیم ..

آموزشگاه زبان سپانو یکی از موسسات زبان برتر در شمال کشور و نماینده معتبرترین موسسات آموزش زبان مانند  خانه آیلتس آفرینش و جی ال اس آلمان  با ارائه آموزش در زبانهای آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، ترکی استانبولی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی، عربی، چینی و کره ای که هم کلاس های آنلاین داره و هم حضوری .

خالق تنوع بی نظیری از کلاس های فشرده، فوق فشرده و ترمیک می تونه یکی از بهترین و مناسب ترین نقطه ها  برای شروع یا ادامه یک روند فوق العاده در جهت یادگیری زبان باشه.

یادتون باشه که کلاس آنلاین و حضوری رو می تونید با کیفیت سطح بالا از سپانو بخواهید.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *